magielslubny@gmail.com +48 504 382 488

blog

7 pomysłów na niezapomniane wesele

7 pomysłów na urozmaicenie wesela, na które (już żałujesz), że nie wpadłaś pierwsza

14 czerwca 2016
Autor: magielslubny

Każda Panna Młoda marzy o tym, żeby jej ślub był wyjątkowy, żeby jej suknia była niepowtarzalna, bukiet jedyny w swoim rodzaju, oryginalna oprawa muzyczna i zaskakujące atrakcje w czasie trwania wesela. Później okazuje się, że pomysł na podziękowania „podkradła” przyjaciółka, wymarzoną suknię ślubną widzimy na zdjęciach z wesela kuzyna narzeczonego, a sztuczne ognie na weselu są popularne jak reklamy z Robertem Lewandowskim. I co teraz? Podpowiadamy! Poniżej znajdziecie 7 pomysłów na urozmaicenie wesela!

 

Przedstawiamy Wam 7 pomysłów na urozmaicenie Waszego Wesela

W okolicy parkietu do tańca rozwieście zabawne tablice z hasłami, które będą zachęcać do tańca. Goście docenią Wasze poczucie humoru i jeszcze chętniej ruszą w tany. Podobnie, jeżeli macie ochotę na szybką foto relację z Waszego wesela, poproście Gości, żeby oznaczali zdjęcia oryginalnym hasztagiem #weselekowalskich  #weseleAsiiHuberta


Pomysły na atrakcje weselne7 pomysłów na atrakcje weselne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poproście szefa kuchni lub cukiernię o przygotowanie specjalnych, szalonych przekąsek, które zostaną podane           w czasie wesela. Niech to będzie coś wyjątkowego. Beza, szalony, kolorowy koktajl; pięknie przystrojona babeczka, niech mały drobiazg zapadnie w pamięć Waszym gościom.

7 pomysłów na atrakcje weselne

 

Zamiast oklepanej Księgi Pamiątkowej zaproponujcie inną formę. Przygotujcie dymion do wina i piękną                         papeterię (może przypominać stary pergamin), pozwólcie Gościom wysyłać do Was wiadomości w butelce.                   Efekt wizualny będzie równie piękny, jak ten emocjonalny. Wiadomo, że Goście zwrócą się do Was bardziej szczerze i emocjonalnie wiedząc, że nikt poza Wami nie przeczyta ich wiadomości. A dymion wypełniony wiadomościami może stanowić piękną ozdobę Waszego mieszkania

 

7 pomysłów na atrakcje weselne

 

Ostatnio bardzo modne są sesje narzeczeńskie… które w 90 procent przypadków wygląda tak samo…    Para Młoda patrzy sobie głęboko w oczy i się uśmiecha. On w koszuli, ona w sukience, w tle ich miasto/ulubiona kawiarnia/miejsce w którym się poznali. Dlatego mamy propozycję dla odważnych i pełnych dystansu do siebie narzeczonych. Zamiast sesji zróbcie  sobie sami zdjęcia, im bardziej naturalne i „niesesyjne” tym lepiej. Efekt? Gwarantowany! Proponujemy sesję domową, lub jak na obrazku poniżej, sesje stylizowaną na koszmarne zdjęcia lat 80tych i 90tych. Prawda, że oryginalne?

 

7 pomysłów na atrakcje weselne7 pomysłów na atrakcje weselne7 pomysłów na atrakcje weselne

 

Taki sam manewr proponujemy na sesję ślubną. Postarajcie się wymyślić coś niecodziennego. Może  zdjęcia inspirowane ulubionymi serialami,  postaciami książkowymi. Pomyślcie o miejscach, do których tylko Wy macie dostęp. Grunt to pomysłowość, pamiętajcie, że ogranicza Was tylko wyobraźnia…no i może duży dystans do siebie.

 

7 pomysłów na niezapomniane wesele

 

Mamy również propozycje dla Panów Młodych – zaakcentujcie Waszą osobowość małym drobiazgiem. Spinkami do mankietów z Iron Manem,ciekawą poszewką, oryginalnymi butami, czy skarpetkami z Waszym ulubionym Superbohaterem. Kto powiedział, że trzeba być bardzo eleganckim i poważnym?

 

7 pomysłów na atrakcje weselne

 

Przygotujcie krótki przewodnik dla gości niezorientowanych w sytuacji kto jest kim 😉 Można pożartować i                     potraktować “know who” jako okazję do świetnej zabawy. Wiadomo, że znaczna większość Waszych Gości zna Was dobrze, ale tzw. osoby towarzyszące mogą być słabiej zorientowane, taka mała ściąga będzie świetnym sposobem na szybszą adaptację do nieznanych warunków.

7 pomysłów na niesamowite wesele

*Przy czytaniu prosimy zaopatrzyć się zapasy poczucia humoru 🙂

 

Tagi: , , , , , , , , ,

Szybki kontakt

email: magielslubny@gmail.com

tel: +48 504 382 488