magielslubny@gmail.com +48 504 382 488

kompleksowa organizacja ślubów i wesel

FAQ

W tym miejscu znajdziecie różne przykłady kryzysowych sytuacji i odpowiedzi na pytania, które najbardziej nurtują Pary Młode.  Jeśli masz pytania o kwestie ślubne napisz do nas! Postaramy się wyczerpująco odpowiedzieć na Wasze pytania.

 

FAQ- NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 

Planujemy wesele, kiedy najlepiej skontaktować się z konsultantem ślubnym?

Im szybciej tym lepiej. Tak jest najlepiej zarówno dla Was jak i dla nas. My zajmujemy się Waszym weselem od początku do końca, Wy macie komfort wyboru z pełnej oferty lokalowej, cateringu, zespołu itp.  Z drugiej jednak strony każdy moment jest dobry, a my dołożymy wszelkich starań, by nawet w miesiąc zorganizować Waszą uroczystość.

 

Zamówiliśmy już lokal i fotografa, jednak chcemy skorzystać z Waszych usług, czy jest to nadal możliwe?

Nie ma najmniejszego problemu. Magiel Ślubny zajmuje się nie tylko kompleksową organizacją ślubów i wesel. W naszej ofercie znajduje się również organizacja części uroczystości, w momencie, w których Państwo Młodzi podjęli już część decyzji.

 

Czy pierwsze spotkanie z konsultantem ślubnym i wstępny kosztorys są płatne?

Nasze pierwsze spotkanie jest całkowicie niezobowiązujące. Dzięki niemu macie okazje poznać nas, zobaczyć, czy nasz sposób postrzegania Waszej ceremonii pokrywa się z Waszym. Również wstępna wycena naszych usług i kosztorys Waszego ślubu i wesela przygotowujemy bezpłatnie. Pierwsze spotkanie z Maglem Ślubnym to świetna okazja do wypicia kawy czy herbaty w świetnym towarzystwie.

 

Czy konsultant ślubny dostosuje się do naszego budżetu?

Oczywiście. To Wy decydujecie w jakiej kwocie konsultant ślubny ma zamknąć koszt całej uroczystości. Dzięki określeniu już na samym początku dokładnej kwoty, możemy odpowiednio dobrać podwykonawców. Jednego możecie być pewni- w budżecie zawrzemy wszystkie elementy i działania na których Wam zależy.

 

Na czym polega koordynacja ślubu i wesela?

Koordynacja daje przede wszystkim Wam duży komfort psychiczny. My nadzorujemy przebieg uroczystości zgodnie z przygotowanym wcześniej scenariuszem ślubu i wesela. Jesteśmy z Wami od samego rana. Nadzorujemy przygotowanie Waszej Sali, koordynujemy działania podwykonawców, dopracowujemy szczegóły i dbamy o to, żeby ten dzień był idealny. W razie jakichkolwiek komplikacji rozwiązujemy problem. Jesteśmy po to, żeby Wasz dzień był idealny, Wy spokojni a Wasi goście zachwyceni.

 

Jak dokładnie wygląda współpraca z Maglem Ślubnym?

Po spotkaniu z Wami, przesyłamy Wam do wypełnienia ankietę, w której napiszecie jak ma wyglądać Wasze wesele. Określicie najważniejsze dla Was kwestie: czy chcecie DJ czy zespół, czy przyjęcie ma mieć określony motyw przewodni, czy planujecie atrakcje dla gości i podziękowania dla rodziców, itp. Określicie również wstępny budżet Waszego ślubu i wesela. Następnie przygotowujemy kosztorys i dyskutujemy nad nim na naszym kolejnym spotkaniu. Jeśli odpowiada Wam kosztorys i  decydujecie się na nasze usługi, podpisujemy umowę. Wówczas Magiel Ślubny zaczyna chodzić na najwyższych obrotach, a Wy jesteście informowani o postępach naszej pracy.

 

Czy Wasz konsultant może razem z nami uczestniczyć w spotkaniach z podwykonawcami?

Wszystko jest kwestią Waszej decyzji. Możecie powierzyć nam wszystkie spotkania z wybranymi przez Was podwykonawcami. Możecie również czynnie w nich uczestniczyć. Wszystko jest kwestią Waszej decyzji.

 

Czy Magiel Ślubny może organizować jeszcze inne uroczystości?

Oczywiście. Bardzo chętnie będziemy towarzyszyć Wam również w czasie Wieczoru Panieńskiego/Kawalerskiego. Po ślubie z radością zorganizujemy również inne uroczystości: chrzciny, komunie, jubileusze i inne uroczystości rodzinne.

 

Jakie mamy ograniczenia?

Pamiętajcie, że ogranicza nas tylko Wasza wyobraźnia!  No i oczywiście.. budżet. Jednak prawda jest taka, że w każdej kwocie można zorganizować wymarzone wesele. Od tego właśnie jest Magiel Ślubny.

 

Para Młoda

Szybki kontakt

email: magielslubny@gmail.com

tel: +48 504 382 488