magielslubny@gmail.com +48 504 382 488

blog

Mięta, biel, srebro. Ślub w stylu glamour.

6 marca 2019
Autor: magielslubny

Miętowy, to kolor często spotykany na weselach, z jednej strony wdzięczny i odpowiednio zaaranżowany świetnie prezentuje się jako kolor/motyw przewodni, a dla gości weselnych stanowi jeden z ulubionych kolorów ślubnych stylizacji.

Mięta bardzo dobrze współgra z kolorami takimi jak: biel, srebro, ale równie elegancko i efektownie wyglądać będzie  z głębokim odcieniem szarości.

Pierwsza zasada: co za dużo, to nie zdrowo!

Pamiętajcie, że kolor miętowy, mimo tego, że delikatny, potrafi przytłoczyć i sprawić, że zrobi się po prostu…mdło. Dlatego warto stosować go z umiarem! Jeśli miętowe suknie druhen, to miętowy powinien występować symbolicznie bukietach. Jeśli zdecydujecie się na piękny kolor miętowy w podstawkach pod talerze, to już odpuście ten kolor w serwetkach i bieżnikach. To właśnie dlatego tak pięknie mięta wygląda z bielą, która uspokaja i tonuje kolorystyczną układankę.

Dodaj srebro i zrobi się elegancko!

Kolor srebrny dodany do bieli i mięty doda elegancji i klasy. Nie musi być go dużo. Idealnie sprawdzą się srebrne świeczniki, świeczki, srebrne litery, balony, czy elementy na ozdobnej ścianie za stołem Państwa Młodych.

Nieoczywiste jest piękne!

Pomyślcie o mięcie w nieoczywisty sposób.., może przygotujecie miętowe draże z napisem Czuję do Ciebie miętę (Wasze imiona) w formie podziękowań dla gości? Motyw miętowy bardzo dobrze będzie prezentował się jako elementy Candy Baru. 

Słów kilka o najważniejszych:

Dla Panny Młodej kolor miętowy może pięknie wyglądać w wianku, czy innej ozdobie włosach, w bukiecie oraz niedocenianych –butach!

Pan Młody może mieć problem z kolorem miętowym, nie polecam eksperymentowania z koszulą, miętowa muszka, to też niekoniecznie najlepszy wybór,więc albo zostawimy ten kolor tylko jako dodatek (bukiecik), albo kolor poszetki.

Ale już druhny mogą sobie pozwolić na bardzo efektowne miętowe kreacje.

Tagi: , , , , ,

Szybki kontakt

email: magielslubny@gmail.com

tel: +48 504 382 488