magielslubny@gmail.com +48 504 382 488

moda

Co zamiast welonu?!

18 maja 2016
Autor: magielslubny

Welon, to bardzo tradycyjne, urocze nakrycie głowy Panny Młodej. Jednak co, jeżeli welon nie pasuje do stylizacji ślubnej, lub po prostu Wam „nie leży”? Oto kilka naszych propozycji.

Misja: wydobyć naturalne piękno. O makijażu ślubnym opowiada Justyna Dorotiak (Akademia Stylu)

24 lutego 2016
Autor: magielslubny

Makijaż to jeden z tych elementów w wizerunku Panny Młodej, który może albo dodać uroku, podkreślić urodę i dodać blasku, albo… może Pannę Młodą zeszpecić. Co jest ważne w makijażu, o czym pamiętać i jak przygotować twarz do ślubnego makijażu opowiada Justyna Dorotiak, współwłaścicielka Akademii Stylu w Krakowie.

Trendy ślubne 2016 – Część III

4 stycznia 2016
Autor: magielslubny

Jak wiadomo w świecie mody jednym z wyznaczników trendów jest Instytut PANTONE, który w tym roku wyjątkowo wybrał aż dwa kolory, które będą odpowiedzialne za modowe trendy w 2016 roku. I tak, kolorami obecnego roku będzie jasno różowy „Rose Quartz” i błękitny „Serenity”.

Trendy ślubne 2016 – Część I

11 grudnia 2015
Autor: magielslubny

Do końca roku już tylko kilkanaście dni. Przed nami Nowy Rok i oczywiście nowe trendy ślubne. Zaczniemy od najważniejszych bohaterów czyli Młodej Pary. Jakie suknie będą modne? Czy z mody wyjdą koronki i tradycyjne ciemnie garnitury? Zapraszamy do lektury!

Szybki kontakt

email: magielslubny@gmail.com

tel: +48 504 382 488